Програма

Громадяни України мають право на гідне життя. Це право – результат та наслідок багатовікової історії Українського народу та більш ніж двох десятиріч незалежного існування його держави. Історичний досвід розвитку України продемонстрував недосконалість існуючої політичної системи та її неспроможність адекватно реагувати на виклики сьогодення. Програма української політичної партії «Соціалісти» дає відповіді на питання поточного, тактичного та стратегічного розвитку українського суспільства в національному, регіонального та міжнародному аспектах.

«Соціалісти» пропонують свою програму як ідеологічні спадкоємці та послідовники більш ніж 150-річної історії української соціал-демократичної думки. Вже на етапі незалежного розвитку України виникло та функціонувало кілька партій соціалістичного і соціал-демократичного напрямку. Ми зберігаємо та відстоюємо демократичні традиції та історичну спадщину, підкреслюючи історичне значення боротьби поколінь українських соціал-демократів та соціалістів за гідне майбутнє України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

Ми відстоюємо інтереси широких народних мас на принципах соціальної справедливості, рівності, патріотизму та інтернаціоналізму.

Сьогодні «Соціалісти» стверджуються як партія соціалістичних ідеалів – як провідник історичного досвіду, що виник внаслідок вікової боротьби народу за загальнолюдські цінності свободи та демократії, рівності та соціальної справедливості, як соціальна партія. Це означає, що ми виступаємо за соціальну ринкову економіку, але проти суспільства, підпорядкованого ринку. Ми підтримуємо соціал-демократичне гасло «Ринкова економіка – так; ринкове суспільство – ні!».

«Соціалісти» є лівоцентристською партією і таким чином несуть відповідальність за надію і боротьбу за справедливість. Така відповідальність означає забезпечення надійного захисту громадян праці.«Соціалісти» є патріотичною партією. Нашим найпершим завданням є відстоювання суверенітету і територіальної цілісності української держави. Ми виступаємо за збереження і популяризацію української культурно-історичної спадщини, ствердження та розвиток української ідентичності. «Соціалістам» далекі від шовінізму, національної нетерпимості та ксенофобії.

«Соціалісти» є масовою партією, яка об’єднує однодумців всіх соціальних прошарків, незалежно від соціального, освітнього, майнового становища, статі, етносу, віри. Ми здійснюємо свою діяльність на основі Конституції України та боремося за перетворення її принципів і норм у щоденність громадянського, економічного та соціального життя. Ми реалізуємо нашу програму через парламентську та позапарламентську діяльність, через нашу участь у владі на всіх рівнях та через активну взаємодію зі структурами громадянського суспільства.

«Соціалісти» є частиною європейського та світового лівого руху. «Соціалісти» прагнуть до членства в Соціалістичному інтернаціоналі та Партії європейських соціалістів як важливої передумови успіху нашої боротьби за соціальну справедливість та процвітання.«Соціалісти» є партією демократичного соціалізму – справедливого суспільства, створення якого є нашою спільною метою. «Соціалісти» провадять активну політику соціальної демократії для становлення та розвитку активної соціальної держави європейського типу з урахуванням української специфіки, як шлях до дотримання основоположних цінностей демократичного соціалізму.

Завантажити весь текст програми
Посетите прекрасный новостной сайт sony xperia, на котором Вы узнаете все новости про смартфоны на Android от Sony, а так же сайт htc, на котором Вы узнаете актуальные новости htc и можете узнать про все модели htc. Ещё один интересный сайт про dualsim смартфоны в России. На сайте скачать apk игры на Android и лучшие приложения для Android. Мобильная платформа Ubuntu Touch OS от Canonical и свежые мобильные новости про Apple iPhone и смартфоны от htc, nokia, sumsung, huawei, lenovo, zte и другие.