Під час візиту до Києва 5-8 травня 2019 року відбулась робоча зустріч голови Закарпатської організації партії СОЦІАЛІСТИ Олексія Фазекоша з лідером партії - Леонідом Кожарою.
"Майбутнє не можна продавати!" - розмова Олексія Фазекоша та Леоніда Кожари про нову владу, реформи та долю України

Олексій Фазекош як член Національної спілки журналістів України виступив у якості інтерв’юєра і розпитав у Леоніда Кожари, чи варто очікувати на позитивні зрушення в Україні з приходом до влади нового Президента - Володимира Зеленського, якими є перспективи партії у майбутніх парламентських виборах та що потрібно зробити, аби наша Держава нарешті стала по-справжньому правовою, соціально-справедливою, економічно-розвиненою, мирною та захищеною.

Так, на думку Л.Кожари, сам факт того, що діючий Президент Петро Порошенко зазнав нищівної поразки від нового лідера - Володимира Зеленського свідчить про те, що українці втомились від агресивної політики залякування, їм хочеться змін та надії у світлє майбутнє. "Вітер змін вже відчутний в Україні", - впевнений лідер "СОЦІАЛІСТІВ". Але тим не менш, і на В.Зеленському зараз лежить тягар відповідальності, бо люди жадатимуть від нового Президента виконання його передвиборчих обіцянок хоча б наполовину, а це насамперед настання миру, дійсне, а не на папері впровадження реформ, відновлення економіки тощо. "Зараз Володимир Зеленський отримав величезний мандат довіри від народу, але якщо не зміниться нічого, то цей мандат дуже легко й швидко можна втратити", - впевнені співрозмовники.

Також Олексій Фазекош та Леонід Кожара зачепили у своїй розмові й питання економічного розвитку країни. Адже очевидно, що в усьому світі ліберальна економіка програє соціально-орієнтованій, плановій. Зараз соціалісти перемагають по всій Європі, і нещодавня перемога соціалістів в Іспанії - тому зайвий приклад. Тож і СОЦІАЛІСТИ в Україні можуть запропонувати новій владі чіткий план економічного розвитку країни на засадах інноваційності, гуманізму та соціальної справедливості.

Не обійшли лідери "Соціалістів" і важкого питання - як потрапити до паламенту, не маючи за собою фінансової підтримки від олігархів. Леонід Кожара запевнив Олексія Фазекоша, що він в цьому питанні має дуже оптимістичні плани, бачить шляхи і засоби як досягти успіху в партійно-організаційній роботі. "Ідея фінансового зміцнення партії ніколи не відкидалась і ми дійсно працюємо в цьому напрямі. Щоправда, це не так просто як задається на перший погляд, адже інтереси олігархів є практично всюди. І їх основний посил навіть у роботі на партійному рівні - якщо кудись і дати гроші, то обов’язково отримати з цього прибуток. Партія "Соціалісти" так не працює і ніколи працювати не буде. Якщо і вкладати фінанси в роботу нашої партії, то виключно заради змін на краще для всієї країни. Тим не менш є люди, які розділяють такий наш підхід, і вже є відповідні пропозиції. Проте в своїй роботі ми найбільше розраховуємо саме на людський ресурс. Якщо люди нам довірятимуть, якщо відчуватимуть, що ми усі зможемо разом змінити майбутнє України, то тоді буде легко виконати будь-яке завдання, не продаючи свої ідели і не поступаючись принципами, як це роблять інші політичні сили", - заявив Леонід Кожара.

Олексій Фазекош повністю погодився з такою думкою лідера партії і завершив розмову чітким і сильним меседжем - "Майбутнє продавати не можна ні за яких умов!".