Закарпатські "Соціалісти" починають стратегічну розбудову партії в регіоні

Закарпатські "Соціалісти" на чолі з Олексієм Фазекошем починають стратегічну розбудову партійних осередків в регіоні, повністю занурюючись у виборчі перегони до парламенту восени 2019 року. Відповідне рішення було прийнято під час розмови з активом партії - Михайлом Бераном, Миколою Буташем, Михайлом Темновим - за декілька годин до оголошення перших результатів другого туру Виборів Президента.
Закарпатські "Соціалісти" починають стратегічну розбудову партії в регіоні

За попередньою інформацією приголомшлива перемога В.Зеленського не стала сюрпризом для "Соціалістів", які на чолі зі своїм лідером Леонідом Кожарою ще напередодні визначились з тим, що категорично не підтримують політичний режим Петра Порошенка. Натомість обрання нового Президента є серйозним шансом на відродження України, шансом подолати відставання держави від розвинених країн світу, ліквідувати хронічну бідність і корупцію, здійснити справжні реформи в інтересах народу, - впевнені в партії.

Ці ідеї підтримують і на Закарпатті, а отже настав час для активної розбудови партії. З цією метою вже найближчим часом розпочнеться активне залучення громадян до первинних осередків "Соціалістів", формування активу на місцях.

Першим організаційним завданням нових партійців стане вшування 9 Травня пам’яті загиблих закарпатців у Другій світовій війні.